Акторка Ганна Саліванчук, зірка серіалу “Одного разу під Полтавою” і фільму “Свінгери”, заразилася коронавірусом. Про це вона повідомила на своїй сторінці в Instagram.

Ганна в подробицях розповіла, як у неї протікає хвороба і які ліки їй можна приймати, враховуючи те, що місяць тому вона стала мамою вдруге і зараз годує дитину грудьми.

“Спочатку симптоми були у чоловіка. Нездужання, температура 37,6, ломота. Здав аналіз, результат позитивний. Наступного дня йому стало набагато краще, всі симптоми пройшли. Але у мене з’явилися 39,8 температура, кашель, ломота, нездужання. Ви розумієте, яке це для мами, що годує. Загалом, поки збиваю температуру “Парацетамолом” і “Но-шпою”, приймаю вітамін С і Д. Спостерігаємо, що буде далі!” – написала Ганна.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

В мой дом пришёл Ковид-19😭😭😭 Как бы хотелось взять все болезни, положить в сумочку и отправить плыть куда-то далеко, как в сказке, за тридесятое королевство. Но к сожалению мы не в сказки, у нас реальная жизнь с черно-белыми полосами. Я люблю шутить, что жизнь как зебра, полоса чёрная, полоса белая, а потом жопа😂😂😂 А что, это же правда! У всех конец один:) Не подумайте, что я тут с ковидом уже и о смерти думаю, нет:) Кстати я не боюсь смерти, потому что уверенна, что жить буду долго.😂😂🙏🏻🙏🏻 Хотя это я в свои 35 так рассуждаю, не знаю как запою в 60, посмотрим🙏🏻 Итак, ковид. Сначала симптомы были у мужа. Недомогание, температура 37,6, ломота. Сдал анализ, результат положительный.😭😭😂 На следующий день ему стало намного лучше, все симптомы прошли. Но у меня появились 39,8 температура, кашель, ломота, недомогание😭 Вы понимаете как это кормящей маме. 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Вообщем, пока сбиваю температуру Парацетомолом и Ношпой, принимаю витамин С и Д, от горла Тантум- Верде, и Декатилен! Наблюдаем, что будет дальше!🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Кстати, у нас в стране с тестами беда. Даже за деньги нужно ждать по 5 дней свободного места. Ты больной, с маленькими детьми, должен сам приехать и всем пофиг, что в лифте, подъезде, можешь кого-то заразить. Мне сказали, оденьте маску, шапку, перчатки и приезжайте.😂😂😂 Берегите себя!!! И не болейте. Мойте руки с мылом.🍾🍼❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Допис, поширений Саливанчук Анна (@salivanchuk.anna)

Акторка також уточнила, що їй довелося чекати, щоб зробити тест. Ганна розповіла, що лікарі не стали приїжджати до неї додому, тому їй самій довелося їхати до клініки.

“До речі, у нас в країні з тестами біда. Навіть за гроші потрібно чекати по п’ять днів вільного місця. Ти хворий, з маленькими дітьми, повинен сам приїхати, і всім пофіг, що в ліфті, під’їзді, можеш когось заразити. Мені сказали: “Одягніть маску, шапку, рукавички і приїжджайте”, – обурюється Саліванчук.

Нагадаємо, Камалія перемогла коронавірус і розповіла про здоров’я чоловіка.