Лорак нещодавно виступила на концерті у Григорія Лепса. Її номер тут же розкритикували в Мережі. Причому в виразах не соромилися навіть віддані фанати, які заявили, що розчаровані улюбленицею.

Кадри виступу з’явилися на офіційному каналі Лорак на youtubе. Зірка з’явилася на сцені в платті з прозорим низом і в бежевому піджаку. Але наряд співачки не зацікавив її підписників.

Вони розкритикували зовнішність знаменитості.

Учасники обговорень писали, що Лорак занадто захопилася пластикою, в буквальному сенсі покалічивши своє обличчя. Тепер від колишньої її краси нічого не залишилося, і виконавицю не розуміють навіть ті, для кого Ані Лорак була кумиром.

Особливій критиці піддали рот Лорак, на думку підписників, він стає все більшим і більшим.

“Тільки голос справжній залишився” “Посміхається, а верхня губа як загортається, навіщо робити рот на все обличчя !?”, “Навіщо псують жінки природну свою красу” “І без того завжди у Лорак був рот потворним, так вона ще й більше його – ло *** ка ця ста ** я спотворила! ” Сіліконоботоксна До **** ора Лорак! Позорище російської естради! “” Жах тихий “” Вона стала потворною, такі дані прекрасні були, немає ж, треба було себе “різати” і колоти “,” Не сприймаю Лорак більше, був її відданим фанатом, але тепер, кошмар “, “Фу, страховисько”, – пишуть в коментарях.