Українська телеведуча, зірка каналу 1 + 1 Марічка Падалко заразилася коронавірусом разом з двома своїми дітьми.

Телеведуча зазначила, що її син вже видужав, а сама Марічка і її дочка продовжують лікуватися. Про те, як протікала хвороба, Падалко написала на особистій сторінці в Facebook.

“Я і двоє моїх дітей заразилися коронавірусом. Син вже здоровий і активний. Ми зі старшою дочкою потроху видужуємо. Чоловік і молодша донька не заразилися”, – розповіла Падалко.

Вона розповіла, що першим захворів її син, однак родина не знала, що у хлопчика був саме коронавірус. Пізніше в лікарні з високою температурою потрапила дочка телеведучої. У Падалко симптоми з’явилися пізніше, хвороба протікала в легкій формі – була підвищена температура і сонливість.

Також телезірка зазначила, що її сім’я дотримувалася всіх рекомендацій по дотриманню карантину, але незважаючи на це перехворіла COVID’ом.

“Вірус дуже заразний і підступний. Ми не поїхали у відпустку, дотримувалися масочного режиму, не були в контакті з очевидними носіями хвороби і все одно захворіли. В той же час, в тісному контакті з явними хворими, два чоловіки з п’яти в сім’ї не заразилися . Мене вразила швидкість вірусу. Сьогодні ти вільно бігаєш на пробіжці, завтра починаєш кашляти, післязавтра у тебе вже діагностують бронхіт з підозрою на односторонню пневмонію. Це я про себе. Або ти майже оговтався від ГРВІ, і тільки на дев’ятий день від початку симптомів з’являється температура вище 40, і кашель починається знову. Це про доньку “, – зазначила Марічка Падалко.