Народна артистка України, Таїсія Повалій останнім часом часто оновлює фотографії на своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм. І ось остання фотографія жінки встигла викликати неоднозначну реакцію.

Користувачі в коментарях помітили, що Таїсія Повалій помітно помолодшала, і вони почали гадати, що ж стало причиною цього. Невже пластика, або просто опанувала фоторедактори.

На знімку артистка стоїть в прекрасному вбранні. Чорна сукня в підлогу з білими квітами, а наверх надітий шерстяний плащ, який підкреслює образ.

«Запорука гарного дня – гарний настрій!
Ось сьогодні прокинулася в чудовому настрої і весь день як по маслу.
Як то кажуть: «Нехай проблеми та незгоди не роблять вам в житті погоди»))) »- пише Таїсія Повалій під публікацією.

Варто відзначити, що коментарі в основному позитивні, проте, передплатник не можуть зрозуміти, в чому секрет її молодості, адже, в свої 54 роки у неї не видно жодної зморшки. Думки розділилися, одні кажуть, що це якісна пластика, а інші, що це фотошоп, не більше.

Нагадаємо, раніше Таїсія Повалій здивувала українців откровенням.

Тая зізналася, що завжди хотіла жити тільки в Києві, після того як потрапила в столицю в шкільні роки. Вона закохалася в місто і мріяла залишитися тут на довго, спочатку вчитися, потім працювати, співати, а потім просто жити. Про інших містах навіть і не думала.