Чарівна телеведуча Катя Осадча сьогодні відзначає 36-річчя!

У відвертому інтерв’ю «Каравану історій» відома телеведуча розповіла несподівані подробиці свого особистого життя: чому не тужила, коли від неї пішов перший чоловік, що, на її думку, є головним обов’язком подружжя в шлюбі.

Давайте поговоримо про те, що було в минулому: чому розпався ваш шлюб з Олегом Поліщуком?

Було кілька причин. Ми зустрілися, коли мені було сімнадцять, а він був на п’ятнадцять років старше, і, думаю, різниця у віці зіграла свою роль в наших відносинах. Я як раз повернулася з Парижа і вирушила відпочивати до Криму. Там ми і познайомилися, а потім ще майже рік зустрічалися, перш ніж одружитися. У нас було справжнє весілля – у великому залі, з гостями, столами, які ломляться від їжі і напоїв, з тамадою. Я була в білій сукні та фаті. Загалом, все як годиться.

Прожили ми разом три роки і розійшлися, коли я вже пару місяців як була ведучою «Світського життя». Не можу сказати, що причиною розлучення була моя робота. Думаю, одним з факторів стало те, що в певний момент ми не змогли знайти взаєморозуміння. Комусь одному потрібно було поступитися, комусь – проявити себе мудрою людиною… Мені було вісімнадцять, я, звичайно ж, не мала наміру сидіти вдома цілодобово з чоловіком, мені хотілося веселого, вільного життя. З іншого боку, зараз я можу зрозуміти свого колишнього чоловіка. У той час йому, 33-річному, хотілося хаті пересидіти, а не по клубам зі мною бігати. Ось мені зараз 32 роки, і в мене теж немає бажання ходити на дискотеки.

Якщо чесно, коли пішов чоловік – мені стало легше.

У той час у мене були свої уявлення про майбутнє. Я хотіла будувати кар’єру, а в вісімнадцять років ти робиш все тому, що тобі так хочеться, більше тебе нічого не цікавить, – чоловік хай почекає.

Напевно, є і моя вина в тому, що ми розлучилися. Нам потрібно було знайти баланс у відносинах, почути потреби один одного і домовитися. А замість цього кожен мовчки робив свої висновки і нічого не говорив своїй половині. У підсумку це призвело до невтішного результату.

Але зараз все позаду, і я вважаю, що нам потрібно було з чоловіком провести ці довгі три роки разом тільки заради того, щоб у нас народився син.