Українська співачка Євгенія Власова розлютилася на журналістів, які перекручують інформацію про стан її здоров’я і приписують їй перемогу над раком (яким вона взагалі не хворіла).

Злісний пост артистка опублікувала на своїй сторінці в соцмережі Instagram. У ньому Євгенія Власова нагадала, що у неї не було онкології, і пояснила, чому навколо її хвороби виникла плутанина:

“Набридло тягнути не свій вантаж і шлейф, який тягнеться вже років 10! У мене ніколи не виявляли онкологічних захворювань! Була операція і з 5 докторів одному щось здалося (був консиліум), а за лікарською етикою, якщо одному здалося, значить потрібна хіміотерапія! Так, я її пройшла! І це страшно!”

При цьому журналісти не спромоглися уточнити інформацію і почали розповсюджувати інформацію про те, що Власова перемогла рак:“Але пресу, журналістів, редакторів програм не цікавлять тонкощі – їм потрібно м’ясо, кров, пристрасті! І ось тепер на мені якесь дивне клеймо (нещасної і хворої). Ненавиджу це все! Довго мовчала! В основному заради людей, для яких я стала надією на одужання! Але весь цей жах, який народжували журналісти і їх програми, лягав на мої жіночі плечі та тендітні плечі моєї донечки! Одне те, що мене заживо поховали і деякі люди до сих пір кажуть: “О, а що, вона жива?” У моєму житті дофіга випробувань і без онкології, як і в житті кожного з нас…”

Артистка так розізлилася на журналістів, які в черговий раз приписали їй рак, що пообіцяла більше ніколи не давати інтерв’ю:

“Я ненавиджу, ось просто ненавиджу давати інтерв’ю! Але найбільше ненавиджу, коли перекручують факти. Коли ти відповідаєш на запитання журналіста, а питання в кадрі немає, а замість цього закадровий голос, який згущує фарби, говорить страшні, скандальні, важкі речі, а ти ніби це коментуєш. Ненавиджу брехню та брехунів. Ненавиджу давати інтерв’ю і більше не буду. Все, що говорю особисто Я, є в моєму Instagram-акаунті! Сьогодні змусила видалити один канал чергове інтерв’ю в подібному форматі! Я ЖИВА! ЗДОРОВА! ПРАЦЮЮ!”