51-річний відомий письменник повинен був зустрітися з читачами в Уфі, але різко відчув себе погано. Зараз Дмитро Биков знаходиться в реанімації.

Сьогодні екстрено госпіталізували журналіста і письменника Дмитра Бикова. Чоловік повинен був виступити з лекцією «Російський анекдот як літературний жанр» в Уфі, але всього за кілька годин до виходу на сцену різко відчув себе погано. Письменникові була потрібна термінова медична допомога. За попередніми даними, у нього стався інсульт. Зараз Биков знаходиться в нейрореанімаціі в стані коми. «З ним працюють кращі лікарі лікарні, на зв'язку з керівництвом клініки і влади Башкирії, і міністерство охорони здоров'я», – повідомляють медики.

«Виступ Бикова переноситься, дату перенесення поки повідомити не можемо», – розповів РІА Новини представник організатора лекторію «Пряма мова».


Зустріч з письменником організував лекторій «Пряма мова». За їх словами, гроші за квитки слухачам будуть незабаром повернуті. «Ми витратили багато сил і коштів, щоб організувати цю зустріч, але обставини сильніше нас. Сподіваємося на розуміння », – повідомили на сторінці у соціальних мережах лекторію.

Лекції, які планував провести журналіст в Москві і Ризі також не відбудуться. «Виступ Бикова переноситься, дату перенесення поки повідомити не можемо», – сказав представник уфимской групи «Пряма мова». Дружина Дмитра письменниця Ірина Лук'янова коментувати ситуацію не стала.

Як повідомляє преса, всього кілька днів тому чоловік виступав в Ростові-на-Дону і відчував себе добре. Пізніше версію про інсульт спростував головний редактор «Ехо Москви» Олексій Венедиктов. Про це він написав у своєму телеграм-каналі: «Інсульту у Дмитра Бикова немає». Повідомляється, що у чоловіка набряк мозку. Уфимські лікарі вирішують питання про переведення журналіста в московську клініку.