Серіал “Свати” втратив ще одну головну героїню. У російських ЗМІ з’явилася інформація, про переїзд популярної актриси Людмили Артем’євої, яка виконала роль Ольги Миколаївни, у Німеччину. Ще не відомо, коли вона повернеться в рідну країну.

Також російські журналісти дізналися, що Артем’єва за величезну популярність, яка обрушилася на неї під час виходу комедії “Свати”, поплатилася особистим щастям. Вона розлучилася після 15 років шлюбу, а після зйомок п’ятого серіалу актриса втратила довгоочікувану дитину.

ЗМІ заговорили і з приводу прокляття серіалу “Свати”. Є інформація, що за час зйомок “Сватів” загинуло вже п’ять акторів. За однією з версій, “прокляття” могли навести через заздрість на величезний успіх серіалу.

Шанувальників Людмили Артем’євої дуже турбує її самотність.

В офіційному акаунті актриси в соціальних мережах з’являються дивні пости, пов’язані зі змістом особистості та її призначенням.

Нагадаємо, що в 2020 році на екрани вийде продовження улюбленого українцями серіалу “Свати”, зйомки якого сильно затягнулися. Якщо попередні сезони знімалися в Україні, то в зв’язку з політичними розбіжностями і забороною на в’їзд в країну виконавцю однієї з головних ролей Федору Добронравову, зйомки сьомого сезону довелося перенести в сусідню Білорусь.