Ані Лорак, відома українська поп-співачка, вже приблизно 5 років будує кар’єру в російському шоу-бізнесі. 23 листопада вона опублікувала на своїй сторінці в Instagram нове фото, яке відразу ж привернуло увагу тисячі шанувальників співачки.

Ні для кого не секрет, що після того, як Ані Лорак розлучилася зі своїм чоловіком, турецьким бізнесменом Муратом Налчаджиоглу, вона стала акуратніше виносити на публіку подробиці свого особистого життя. Наприклад, зовсім недавно шанувальники артистки дізналися про її роман з 26-річним Єгором Глібом, російським саунд-продюсером.

До всього іншого в мережі часто обговорюють, чи відвідувала Ані Лорак пластичного хірурга і скільки разів вона робила “процедури краси”.

У своїй новій публікації Ані Лорак підняла філософське питання саморозвитку і поцікавилася у підписників, як вони займаються поліпшенням самих себе:

Не всі підписники відреагували однаково, надійшла навіть тривожна заява. “Життя одне, іншого не буде. Ніхто не вічний. А ви не боїтеся вмирати?”: написала підписниця співачки.