Відомий український співак Віктор Павлік відверто розповів Clutch про те, коли збирається одружитися на 25-річній Катерині Реп’яховій і чи планують вони завести дитину.

“Ми не працювали разом до знайомства. Вперше ми зустріли в Трускавці, коли Каті було 12-13 років. Вона дитиною прийшла на мій концерт, подарувала квіти і сфотографувалася зі мною. До сих пір збереглося то фото біля бювету. Ніхто навіть не думав, не гадав, що потім у нас будуть відносини.

Друга зустріч відбулася 4 листопада 2015 року, як зараз пам’ятаю. Вона побачила афішу, що я даю концерти в Одесі і Миколаєві. Як давня фанатка, Катя взяла квиток і приїхала в Миколаїв “.

Про перший поцілунок зі своєю молодою коханої Віктор Павлік каже з особливим трепетом.“У якийсь момент ми прийшли разом додому після вечері в ресторані і я її поцілував. Тремтячи. Точно не пам’ятаю, як це було. Але вона ще” дитиною “була. Всього 21 рік. Це зараз вже їй 25, час то йде!” – ділиться він.

Різниця у віці артиста не лякала.

“Я просто про це не думав. Можливо, це Катю мало лякати, тому що я старший набагато. Мені вже нічого втрачати, а вона молода дівчина. Вона свято вірить в наш союз, буде стежити за мною”, – ділиться сокровенним Віктор.

Весілля і діти – ще одне питання, яке хвилює всіх шанувальників пари Віктора Павліка та Катерини Реп’яхової. Співак поки не знає, чи будуть вони влаштовувати торжество.

“Якщо весілля буде, то воно точно не буде помпезним. Звичайне. Можливо, Катя захоче плаття”, – з упевненістю заявляє співак.

Що стосується вагітності нареченої Віктора Павлика – “Як Бог дасть”. 53-річний артист повідомив Clutch, що Катя поступово готує його до того, щоб народити малюка. Швидше за все, допомагати з дитиною їм будуть няні або бабусі-дідусі.