Українська співачка Maruv отримала престижну європейську музичну нагороду MTV Europe Music Awards (EMA). Цікаво, що артистка була представлена ​​в номінації “Кращий російський виконавець”.

Церемонія нагородження проходила в іспанській Севільї 2 листопада. Maruv особисто приїхала на церемонію, щоб отримати нагороду.

Фото з заходу співачка публікувала в своїх InstaStories. Там же вона подякувала російських фанів, які підтримали її під час голосування.

Відзначимо, що на церемонію вручення MTV EMA завжди з’їжджається безліч знаменитостей. Цього року серед почесних гостей були зірка світового футболу Кріштіану Роналду і його наречена Джорджина Родрігес, голландська супермодель Даутцен Крус, іспанська актриса Пас Вега, пуерто-риканська супермодель Джоан Смоллс і інші.

Навесні навколо імені Марув вибухнув скандал: вона перемогла в українському національному відборі на Євробачення, але їхати на пісенний конкурс до Ізраїлю відмовилася.

Справа в тому, що організатори відбору – запропонували співачці такі умови контракту, що вона не стала його підписувати. Слідом за Марув відмовилися і інші переможці Нацвідбору.