Днями учасниці дуету «Алібі» сестри Анна і Аліна Завальські дали інтерв'ю, в якому пояснили причини своєї п'ятирічної творчої паузи.

Звертаючи на час спільну творчість, сестри акцентували увагу на тому, що дует «Алібі» не ставить крапку, а лише робить невелику паузу, бере тайм-аут. Але це не зупинило поширення чуток про те, що дует розпався. Подейкували навіть, що сестри серйозно посварилися між собою, і це стало причиною зникнення музичного дуету.

Ці чутки Аня та Аліна спростували. Якщо навіть в процесі роботи над піснею у сестер не збігаються точки зору, це не призводить до конфліктів і серйозних розбіжностей. А нещодавно дівчата відкрили завісу над майбутнім возз'єднанням групи.

Творча пауза в спільній діяльності була викликана тим, що Аня та Аліна займалися сольними проектами, а пізніше – облаштовували особисте життя.

Анна Завальська вийшла заміж за композитора Дмитра Саратського, і тепер вони виховують сина Іллю. Обранцем Ангеліни став ведучий Олександр Колодій. Незабаром у молодого подружжя народився первісток Кирило. Щасливі батьки вирішили не робити велику паузу між першим і другим малюком, і незабаром на світ з'явилася дочка Меланія.

Тепер, коли дітлахи трохи підросли, і у молодих мам з'явилося трохи більше часу на себе і свої проекти, вони відчули необхідність творчого возз'єднання.

Новостворений дует сестер Завальських буде називатися трохи по-іншому – The Alibi Sisters. Перший сольний концерт, який ознаменує їх повернення у великий шоу-бізнес, відбудеться 17 травня в Києві. Дует обіцяє виконати всі свої хіти, які так полюбилися їх давнім слухачам. Але і без сюрпризів не обійдеться.

Зараз сестри працюють над новим звучанням своїх старих пісень, щоб освіжити їх і привести у відповідність сучасним музичним тенденціям. А також вони освоюють новий напрямок – піар музичного продукту.

За словами старшої з сестер, Анни, піар зараз навіть більш важливий в просуванні музики, ніж продюсування. До слова, в цьому році виповнюється 18 років з тих пір, як дует «Алібі» почав свою діяльність.