Леся Нікітюк продовжує дивувати шанувальників яскравими фото і відео, які публікує на своїй сторінці в Instagram, а також інтригувати цікавими зауваженнями.

В цей раз знаменита українська телеведуча, яка активно веде профіль у соціальній мережі Instagram показала на нових відео і фото свій відпочинок після зйомок у відомому шоу.

Нещодавно стало відомо, що Леся полетіла в Прагу. І не просто так, а з діловим візитом. Один з брендів автовиробників запросив Нікітюк на масштабну презентацію нового продукту.

В поїздку Нікітюк вирушила не сама, а зі своєю мамою – Катериною Петрівною. Більш того, в цій поїздці також була помічена Катерина Кухар з молодим чоловіком, Олександром Стояновим.

До речі, чоловік Катерини показав досить пікантний кадр – він позував разом з Лесею, тримаючи її на руках і привітно посміхаючись. Схоже, артисти активно відпочивають і насолоджуються невеликою відпусткою.

«Там де є @lesia_nikituk , завжди свято і веселощі. І,до речі, незважаючи на зростання Лесі, вона легка, як пушинка. На доказ — моє обличчя. Жодна вена не виділяється)) Це я до того, що її тіло складається з краси, доброти і класного почуття гумору. P. S Культурно проводимо час на презентації нового електромобіля Porsche Taycan », – коментує нове фото Олександр, що представив на своїй сторінці в Instagram.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Там где есть @lesia_nikituk , всегда праздник и веселье🎉 И кстати, несмотря на рост Леси она легкая, как пушинка. В доказательство — моё лицо. Ни одна вена не выделяется)) ⠀ Это я к тому, что её тело состоит из красоты, доброты и классного чувства юмора😄 ⠀ P.S Культурно проводим время на презентации нового электромобиля Porsche Taycan 🔥 ⠀ @porscheua #taycanprague

Допис, поширений Aleksandr Stoianov / Стоянов (@stoianov_aleksandr)