Українська співачка Ірина Білик потрапила до скандальної ситуації. Після її виступу в Харкові, який відбувся 12 листопада, меломани звернулись зі скаргою до правоохоронців.


Як виявилось, сотні українців очікували на приїзд Ірини Білик у Харків. За словами потерпілих, концерт був анонсований як грандіозний сольний виступ артистки, тому вони із задоволенням придбали квитки, вартість яких сягала тисячі гривень. Проте людям довелось слухати композиції у виконанні дітей і всього три пісні поп-діви. Одразу після концерту прихильники Ірини Білик звернулись до правоохоронців з проханням допомогти повернути їхні кошти.

На скандальні скарги відреагувала сама артистка. На інстаграм-сторінці вона розмістила допис, у якому пояснила ситуацію. За словами Ірини Білик, вона не брала участі в цій шахрайській схемі та виконала домовленість із організаторами виступу. 

“Пишу ці рядки, бо мені прикро за вас! Прикро, що організатор мого виступу в Харкові так нахабно і жадібно обдурив улюблену і шановану мною аудиторію! Мій виступ в Харкові був чітко регламентований з організатором, тобто наші домовленості обмежувалися трьома піснями. Ні про який сольний концерт мови не було і домовленостей теж, що я і моя команда сміливо можемо підтвердити”, – зазначила Ірина Білик. 

Артистка не приховувала свого обурення через скандальну ситуацію та зізналась, що ледь тримається, щоб не оприлюднити імена тих, хто обманув її прихильників. Ірина Білик звернулась до прихильників із розумінням віднестись до інциденту та анонсувала турне, де буде виступати із сольними концертами.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

До последнего надеялась, что этот пост будет таким же светлым, добрым, с дискуссией, как у нас с вами обычно и бывает, но нет. Пишу эти строки потому что мне обидно за ВАС! Обидно, что организатор моего выступления в Харькове так нагло и алчно обманул любимую и уважаемую мной аудиторию! Отдельно для всех, а так же для СМИ хочу пояснить: Мое выступление вчера, 12.11 в Харькове было четко регламентировано с организатором, то есть наши договоренности ограничивались тремя песнями.Ни о каком сольном концерте речи не было и договоренностей тоже, что я и моя команда смело можем подтвердить. Я в гневе и забыла когда в последний раз была так расстроена. Так вот, дорогой организатор, хочу вам сказать, что вы не имеете никакого права и совести так поступать с моими поклонниками и мной! И я держусь из последних сил, чтобы не вывесить здесь ваши имена! Но у меня не доска позора, а тем кому надо сами поймут о ком я и, надеюсь, больше никогда не станут с вами работать. Я хочу пожелать вам всем, вашим близким и родным никогда в своей жизни не встречать таких алчных до наживы людей. Впереди у меня грандиозный тур и там, обещаю, мы с вами оторвемся по полной! Всегда ваша, Ира.

Публикация от Ирина Билык (@bilyk_iryna)

“Я в гніві і забула коли в останній раз була так засмучена… Я хочу побажати вам усім, вашим близьким і рідним ніколи в своєму житті не зустрічати таких жадібних до наживи людей. Попереду у мене грандіозний тур і там, обіцяю, ми з вами відірвемося по повній!” – додала Ірина Білик.