Холостяк 9 Микита Добринін і його обраниця Дар’я Квіткова невпинно радують шанувальників спільними гарячими та романтичними фото.

Доводячи, що життя після проекту існує, а їх відносини по той бік екрану без камер лише зміцніли і стали ще краще. Пара проводить багато часу разом, веселиться в компанії друзів, подорожує і насолоджується товариством один одного. Микита і Даші відкриті у спілкуванні з шанувальниками і з задоволенням діляться з шанувальниками моментами щастя, а також регулярно публікують фото з особистого архіву.

На серії свіжих знімків пара віддалася романтиці на морському березі. Закохані не приховували щасливих очей і, здається, зовсім не помічали фотографа, якому вдалося зафіксувати найбільш чуттєві та інтимні моменти.

“Я не буду запитувати вас, яка з чотирьох фотографій краще. Вони всі круті. Адже поруч вона”, – залишив пронизливий підпис під фото Микита.

Шанувальники пари постали перед нелегким вибором, адже кожен із знімків був по-своєму гарний: ось Микита з Дашею біжать по воді, взявшись за руки, екс-холостяк кружляє кохану, а вона обіймає його за шию, пара дивиться в очі один одному, не відриваючи погляд.

“Ви дуже круті і класні!”, “Ну ви дуже круті і щасливі! Будьте завжди такими!”, “Ой, ну так прям мі-мі-миииии,смачно так… Бережіть один одного, удачі Вам”, “Ви чудові, щастя вам безмежного”, “Ну! Які ж Ви класні! Всі фото справжні, просочені любов’ю”, “Такі класнючі”, – зазначали шанувальники.