Настя Каменських разом з чоловіком Потапом, а також учасником дуету “Время и Стекло” Олексієм Завгороднім-Позитивом і його дружиною і за сумісництвом найкращою подругою співачки, Ганною Завгородньою вирушила на відпочинок на Сардинію.

Артисти із задоволенням діляться фото з відпустки і показують в деталях, як проводять час у мальовничій Італії. Але свіжий знімок на сторінці Насті в Instagram не на жарт схвилював її шанувальників.

В кадрі зірка в білосніжному халаті позує на ліжку разом зі своєю подругою Ганною. Дівчата тримають у руках келихи з шампанським і демонструють на камеру стрункі довгі ніжки. На голові у них рушники, а очі заховані за сонячними окулярами. При цьому, подруги настільки схожі, що шанувальники навіть не змогли відповісти, хто з цих двох Настя, а хто – Аня.

“Наш солодкий медовий місяць”, – інтригуюче підписала кадр артистка, відмітивши подругу і фотографа.

Шанувальники тут же зазначили разючу зовнішню схожість дівча і навіть не відразу змогли розрізнити подружок.

“Прямо дві краплі води”, “Ви дуже схожі”, “Наче сестри”, “Ох вже ці дві чікі!”, “Так схожі, як дві сестрички”, “Які дівчата”, “Ось це Потапу пощастило, головне не переплутати”, “Такі схожі”, “Я думала 2 Насті”, “Невже, близнючки?”, “Схожі”, “Навіть в очах двоїться”, – справедливо відзначали фоловери.