У неділю, 10 листопада, відбувся дванадцятий ефір проекту “Танці з зірками 2019”.

Всього за крок до півфіналу шоу покинула пара №13 Олена Кравець та Максим Леонов.

Через кілька днів актриса “Кварталу 95” прокоментувала свій відхід. На сторінці в Instagram Олена опублікувала зворушливий пост про “Танці з зірками”.

Зірка подякувала свого партнера, глядачів і команду проекту. Крім того, Кравець розповіла, чому цифра 13 стала для неї щасливою.

Свою публікацію Олена доповнила знімками зі всіх своїх виступів з Максимом Леоновим, а також фото зі своїми новими друзями, з якими познайомилася на шоу.“Пара номер тринадцять. Тринадцять історій … і життів тринадцять ми станцювали. Ми все сказали-собі і паркету, На крок не дійшовши до ефіру 13 … Це було красиво, яскраво і сильно, Боляче, весело, чесно, часом навиворіт. І спасибі Йому, що в моїй книзі життя з’явилися такі кольорові картинки. Розлетілися всі блискітки, погасли софіти, В титрах залишивши лише головних героїв. Їх теж 13 … тих, кому вдячна, що тепер ця цифра буде щасливою) Макс, Володя і Ксюша, Ігор, Лада, Оленка, Димка, Толік, Карина, Оля, Свєта і Лена … Помилки тут немає, вийшло 12 … 13-й у списку – кожен наш глядач. Спасибі, що вірили в нас і вибачте, що був подекуди недотягнутого шкарпетка …) “, – поділилася емоціями артистка.