Після весілля зі співаком дівчина перестала займатися кар’єрою і практично «загрузла» в кухонних справах, помітили фанати. Про це повідомляє versiya.інфо.

Альбіна стала розлучницею – жінка поцупила одруженого Меладзе із сім’ї. Після одруження зі співаком, Джанабаєва почала займатися сім’єю – народжувати дітей і сидіти на кухні. Нові пісні у Альбіни виходять дуже рідко і то, в дуеті з чоловіком. Гаряча кров Валерія могла зіграти свою роль – так прийнято, щоб дружина сиділа вдома. Невже чоловік перетворив дружину в куховарку або як він довів Альбіну до «розлучення»?По мережі вже який місяць ходять чутки про розлучення пари. Чоловік займається власними справами, бере участь в програмах і п’є, а Джанабаєва рідко виходить на зйомки, вважаючи за краще знімати блоги на кухні. Можливо, саме це стало причиною сварок в парі, адже до Меладзе Джанабаєва була «нарозхват». Дівчина брала участь у зйомках кліпів, її кликали на модні покази та фестивалі з усіма зірками. У «тіні» чоловіка Джанабаєва, мабуть, забула про свою кар’єру.

Брат Меладзе Костянтин також одружений на колишній учасниці групи «ВІА Гра», ось тільки Брежнєва знаходить час на все. Співачка багато виступає і гастролює, відкрила власну лінію одягу і бренд косметики. Схоже, Джанабаєва також хотіла бути схожа на названу «родичку», але сімейний побут з Валерієм зруйнував все її прагнення.