Екс-наречена українського співака Віталія Козловського Раміна, під час відпочинку в Єгипті сильно травмувалася. Про це своїм шанувальникам вона розповіла в Instagram.

До публікації вона прикріпила фотографію, на якій сидить в інвалідному візку і з загіпсованою ногою.

“З ногою все гаразд, розтягнув зв’язки. Зробили щось на зразок гіпсу, сказали ходити

Нагадаємо, у березні 2017 року Віталій Козловський зробив пропозицію учасниці реаліті-шоу “Холостяк 5” Раміні Есхакзай. Однак незабаром пара розлучилася, не встигнувши дійти до РАГСу. Через два роки Есхакзай назвала справжню причину розриву з Козловським.

Виявляється, Віталій Козловський одночасно зустрічався і з Раміною, і зі своїм концертним директором Юлією.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

С ногой все ок, растянула связки 🤷🏻‍♀️ ⠀ Сделали что-то вроде гипса, сказали ходить 10 дней. Дали костыль и коляску. Очень это все не удобно( ⠀ Если хотите привлечь к себе внимание и любопытные взгляды детей и взрослых – берите костыль и коляску, внимание обеспечено. ⠀ Хорошо, что мы остановились в этом отеле. Персонал – отельная благородность. ⠀ Те кто мне завидует – вы там особо не радуйтесь, что я лежу на отдыхе с костылем и в гипсе. Я в таком виде привлекаю ещё больше внимания и меня в буквальном смысле носят на руках 🤣 ⠀ А вообще, ребята, я осознала свою ошибку. Больше с вами ничем не делюсь. Либо буду это делать как другие люди – постфактум. Потому что очень много совпадений, только поделюсь чём-то, сразу какая-то х*ня присходит, чаще всего со здоровьем.

Публикация от Ramina Eshakzai (@raminalalala)

“Так, дійсно, більше року тому я припинила стосунки з Віталієм Козловським через те, що перед весіллям він мені сказав, що у нього стосунки з його директором і він закрутив роман їй на зло, коли вони посварилися. І він вирішив не припиняти роман, тому що ми добре разом виглядаємо, преса позитивно реагує, тим паче, вже скоро весілля. Загалом, він вирішив озвучити мені таку інформацію, після чого, звичайно ж, я йому сказала, соррі, але втрьох ми зустрічатися не можемо. І ми розійшлися”, – розповіла Раміна Есхакзай.