У жовтні минулого року стало відомо про розставання шоумена Володимира Остапчука з дружиною Оленою Войченко. Пара прожила у шлюбі 12 років, і шлюборозлучний процес все ще триває.

Сам телеведучий вважає за краще не коментувати ситуацію, що склалася, і після розповіді його дружини Олени Войченко – це зовсім не дивно.

У рубриці “Кава з перцем” програми “Зірковий шлях” на телеканалі “Україна” дружина Володимира Остапчука розповіла про його численні зради, які і стали причиною розставання пари. Крім того, телеведучий відмовлявся допомагати дружині з дітьми, виявляючи повну байдужість.

“Йому хотілося свята у всіх його проявах. У плані реалізації себе, демонстрації себе і не обтяження себе якимись зобов’язаннями, якимись межами. Навіть елементарно перебуваючи на відпочинку з місячною дитиною, він міг розвертатися і йти. І коли я якось говорила: “Може варто приділити увагу або допомогти мені?”, людина не розуміла ніколи і не розуміє досі. Типу що таке? Я хочу погуляти, я хочу насолоджуватися життям, у мене одне життя. Я хочу, я хочу, я не нагулявся, так, мені подобаються різні жінки. Я хочу різних жінок, тому що я не нагулявся, а що тут такого? У мене одне життя”, – згадує Войченко.

За словами Олени, якщо до цього вона прощала зради чоловіка, то появи постійної коханки терпіти не змогла. У серпні вона попросила Остапчука піти, а через місяць він подав на розлучення.

“Я помітила. Був момент, коли він залишив мені свій телефон, і в галереї я помітила, скажімо так, результати його спілкування з жінками. Якісь були одноразові, багаторазові, постійні. Тобто були ситуації, я дізналася про це постфактум. Що, звичайно, просто мене шокувало… […] Я помічала, що одна і та ж жінка пише йому в Instagram. Я запитала, почула якусь незрозумілу відповідь”, – говорить Олена.

Заяву в соцмережах подружжя зробило набагато пізніше, так як Володимир просив дружину не говорити про це, хоча при цьому вже жив з іншою жінкою.

“Це просто неприйнятна ситуація для мене. Відверто кажучи. Я мрію про сім’ю. Я мрію про хорошого чоловіка. Володимир – єдина людина, з якою я коли-небудь себе уявляла, була. Єдина людина, яку я кохала. Але в такому форматі це неможливо”, – зізнається жінка.