Повалій знову про Росію

Відома українська співачка, Таїсія Повалій згадала про події п’ятирічної давності. Жінка розповіла про проект, в якому знімалася на території Російської Федерації. Про це пишуть засоби масової інформації.

Таким чином, повідомляється, що Таїсія Повалій опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм відеозапис, де вона виконує пісню примадонни російської естради, Алли Пугачової.

Це було в 2015 році, тоді, жінка брала участь в проекті російського виробництва, який називався «Точь в точь». І Таїсії Повалій випала честь виступити в образі Алли Пугачової, і виконати її композицію «Айсберг».

Співачка підписала публікацію в соціальній мережі Інстаграм: «Дуже цікавий період в моєму житті в 2015 році».

У коментарях люди почали писати про те, що це дійсно був чарівне час, і виконання шикарної пісні. Деякі зізналися, що навіть пустили сльозу. А дехто навіть почав писати про те, що у Таїсії Повалій вийшло набагато краще, ніж в оригіналі.

Нагадаємо, що не так давно жінка стала бабусею. Просочилася ця інформація в пресу тільки на початку грудня, а сама радісна подія сталася за кілька тижнів до цього. Але, і батьки дитини, і зоряна бабуся приховували цю новину.