Учасниці популярного українського гурту “НеАнгели” Віка та Слава ніколи не приховували, що не є найкращими подружками, адже за 13 років спільною роботи в їхньому колективі й досі виникають різноманітні непорозуміння.

Як зізналася Віка, в них зі Славою кардинально відрізняються думки з будь-якого приводу, але це навіть добре, бо в цьому полягає сила цієї парочки.

Однак, саме через різний світогляд зірки ніколи не дають інтерв’ю удвох, адже постійно перебивають одна одну.

Слава вважає, що успіх “НеАнгелів” забезпечують сталеві нерви, але поки що жінка не визначилася – чи то вона така терпляча, чи то Віка намагається стримуватися.

Рудоволоса красуня припустила, що всьому виною конкуренція, яка, на її думку, завжди присутня в жіночому колективі. Також Камінська зауважила, що колега не завжди підтримує її.

А от Віка стверджує, що не відчуває ніякої конкуренції, бо вважає себе абсолютно повноцінною жінкою з наповненим різними емоціями та подіями життям. Вона тільки уточнила, що інколи Слава її просто бісить, але це стосується лише професійних моментів (робота на сцені, з аудиторією, вибір одягу).

У свою чергу Камінська просто сказала, що вони з Вікою багато часу проводять разом, через що іноді можуть дратувати одна одну.