Співачка Ані Лорак відверто розповіла про смерть свого брата. Вона була з ним дуже близька.

Як відомо, українська співачка Ані Лорак, яка живе і працює в Росії, народилася в багатодітній родині. Артистка провела дитинство в інтернаті, але була дуже близька зі своєю сім’єю. Зокрема, зі старшим братом Сергієм. Саме він розгледів в маленькій Кароліні (справжнє ім’я Ані Лорак – прим. Ред.) талант до вокалу і почав розучувати з нею пісні під гітару. Він щиро вірив, що Лорак стане зіркою, тому завжди підштовхував її працювати над собою і вчив ніколи не опускати руки.

Однак, коли Ані Лорак було 9 років, Сергій Куєк загинув в Афганістані. Його смерть стала великим ударом для майбутньої співачки. В інтерв’ю Андрію Малахову вона згадала подробиці тієї страшної трагедії, яка назавжди змінила її життя.

За словами знаменитості, Сергій до кінця не усвідомлював, що потрапив на війну. Він мріяв повернутися героєм і влаштувати щасливе життя для своєї сім’ї.

“Почнемо з того, що у мене з ним була дуже міцний зв’язок. І коли його не стало я хотіла стрибнути з ним туди … в могилу. І я вже туди впала. У мене була істерика, тому що я не хотіла віддавати його . Цей труну я обіймала. І мене просто медики підняли, зробили якийсь укол … я думаю, десь так люди і сходять з розуму. Я не могла повірити в цю дійсність, “- згадує похорон брата Лорак.

Ще довго після свого відходу Сергій приходив до Кароліні у снах.

“Я плакала, дуже багато. В ту ніч мені приснився сон. Брат повертався по нашій вулиці, такий гарний в костюмі, посміхався,” – ділиться містичним сном зірка. Нібито, коли вона звернулася до нього, брат відповів їй: “Нікому не вір, я не помер. Я живий. Я завжди буду з тобою.”