Тіна Кароль та Дан Балан вже другий рік поспіль не дають спокою своїм шанувальникам, приховуючи реальні відносини. Але іноді кадри з їх особистого життя за лаштунками шоу все ж таки просочуються в пресу

Нове фото Тіни і Дана з’явилося на фан-сторінці пари. На знімку Дан і Тіна сидять на підлозі дуже близько один до одного. Дан дивиться вниз, а Кароль в камеру. Красуня грайливо посміхається і намагається бути якомога ближче до Балана. Їх ноги практично переплетені.

Судячи з фото, воно було зроблено на репетиції в танцювальному залі. Коли воно було зроблено сказати важко, адже зараз карантин і всі репетиції скасовані. Одне ясно точно – Тіна Кароль поруч з Баланом виглядає дуже щасливою.

За годину пост на фан-сторінці зібрав майже 2 тисяч лайків. В коментарях обговорюють пару Балана і Кароль.

«Бачити Дана в Фантіні вже так звично», «Тіна тут така щаслива», «Ой не можу, я обожнюю їх», «Як дочекатися», «Зайчики», «Милашки», – пишуть користувачі мережі.

Раніше повідомлялось, що співробітник телеканалу “1+1” проговорився, що Кароль і Балан вже живуть разом. Про це нібито заявив Потап під час обговорення ефіру по відеозв’язку. Співак пожартував над парою, коли вони намагалися прикидатися, що не разом.