Напередодні в Україні відбувся перший тур президентських виборів, згідно з яким першість здобув Володимир Зеленський, а друге місце у рейтингу посів чинний президнент Петро Порошенко.
Чимало українських зірок відреагували на такі показники, а Оля Полякова за підтримку новоспеченого політика отримала гнівний коментар від колеги.

Співачка Оля Полякова привітала шоумена з виходом у другий тур президентських виборів.

Екс-солістка "Віа Гри" Санта Дімопулос розкритикувала фотографію в Instagram-акаунті співачки Олі Полякової, на якій вона позує з кандидатом у президенти Володимиром Зеленським.

"В цікавий час живемо, панове! Вітаю", – підписала фото з кандидатом Полякова. Співачка Оля Полякова привітала шоумена Володимира Зеленського з виходом у другий тур президентських виборів. Санта Дімопулос запропонувала Поляковій "включити" мізки, перед тим, як обирати майбутнє для своєї країни. 

"Ви б посадили свою сім'ю і всіх своїх близьких у новий літак до людини, який грав тільки роль пілота? Вмикайте мізки. Це корисно", – пише екс-солістка "Віа Гри".

"Яка маніпулятивна думка. Думаю, зняти класне кіно, створити успішні і прибуткові проекти – набагато складніше, ніж дерибанити бабло на верхах. А на рахунок профі… А зек з двома термінами, господарник, тобі професійним здавався? Політала з вітерцем з ним?" – поставила крапку в дискусії Полякова.