Помер автор головного хіта групи «Альянс» «На зорі» Олег Парастаєв. Музикант помер у віці 61 року у себе на дачі, імовірно, від серцевих проблем. Про це РБК розповів соліст групи Ігор Журавльов.

«Так, це так, він дійсно помер. Просто впав на дачі, і все, перед своєю дружиною. Схоже на серце, було це сьогодні в 5 ранку. Скаржився до цього, говорив, що болять руки. Похорон будуть в віхами, поруч з його мамою.Дата похорону буде відома пізніше », – повідомив Журавльов.

Раніше РБК повідомляв про те, що YouTube заблокував головний кліп «Альянсу» через те, що пов’язаний з ним акаунт клавішника був видалений. Пізніше хостинг розблокував кліп.

Група «Альянс» була утворена в 1981 році в Москві. Кліп на пісню «На зорі» знятий в 1987 році, проте оприлюднили його тільки в квітні 2019 року.

Нагадаємо, 14 червня після двох років боротьби з тяжкою хворобою не стало львівської дослідниці Олі Галабурди.

Про це повідомляється на сторінці проекту «Локальна історія», де працювала Оля Галабурда. «Оля працювала в проекті з 2015 року.

Вона самостійно і в складі історико-етнографічних експедицій, об’їздила десятки сіл і містечок, записала сотні інтерв’ю …