Телеведуча Оксана Марченко зізналася, чому перестала вести популярні телепроекти “Х-Фактор” і “Україна має талант”, які виходять на каналі СТБ.

Про це знаменитість розповіла в інтерв’ю Страна.

За словами телезірки, на початку 2017 го її попросили залишити обидва проекти, а також пізніше покинути “Танці з зірками” через політичні погляди чоловіка Марченко – депутата Віктора Медведчука.

А хто вам сказав, що я пішла? “Х-Фактор”, “Україна має талант” – проекти, яким я віддала найкращий час свого життя? 13 сезонів! Тоді у цих шоу були найкрутіші рейтинги, які більше нікому і не снилися. Невже ви думаєте, що я за своїм бажанням пішла б? – сказала Марченко.

– Одного разу до мене додому приїхав Володимир Бородянський, який тоді був керівником холдингу StarLightMedia, і запропонував мені звільнитися за власним бажанням. Він наводив багато аргументів, але в цілому все зводилося до того, що я стала неугодною. Вони хотіли позбутися мене за всяку ціну. Зрозуміло, це все через Віктора. Як і у випадку з проектом “Танці з зірками”, це була дискримінація мене, як дружини, через політичну позицію і погляди чоловіка.

До слова, на завершення розмови про чоловіка Марченко підкреслила, що вважає його патріотом України.

Про це інтерв’ю телеведуча написала і в своєму Інстаграм, зазначивши, що раніше не мала сміливості розповісти всю правду. До посту Марченко додала фото, на якому позує на тлі морської хвилі, в темній кофтині і окулярах від сонця з коричневими стеклами.

Друзі, ви хотіли дізнатися правду, чому мене немає в ваших улюблених шоу❓ Всі відповіді – в моєму новому інтерв’ю. Тільки завдяки вам, мої дорогі підписники, я знайшла сміливість про це розповісти вперше, – написала Марченко.