Відома українська співачка Аліна Гросу, яка довгий час жила і працювала в Росії, любить привертати до себе увагу і епатувати публіку, що успішно робить на своїй сторінці в Instagram.

Нещодавно знаменитість виставила серію розкішних кадрів, позуючи на стадіоні. Так, артистка приміряла яскраве помаранчеве плаття з принтом, світлий піджак з коричневими вставками, маленьку сумочку, сонцезахисні окуляри і білі туфлі на масивних підборах. Також Аліна запитала у шанувальників, на який спорт краще віддати свого молодшого братика.

"Задумалися віддати Міх Міха молодшого на футбол🤪⚽️ (адже тато колись теж грав) 🙃🙃🙃
Але хотіли б дізнатися вашу думку, як ви вважаєте, на який спорт найкраще віддавати хлопчаків і з якого віку?))", – поцікавилася Гросу.

 

Фолловери не пройшли повз: "Красуня,ти прекрасна!❤️❤️❤️", "Ти красуня", "Дуже красива 😍", "Боже,така тендітна,і на таких підборах", "Красуня😍❤️🔥🔥🔥👍👌", "Шикарно виглядаєте 👍👍👍👍👍", "Ну просто БОГИНЯ 😍😍😍", "Аліночка! Милуюся вами😘🤗"

Однак деякі шанувальники побачили у запитанні зірки підтекст. "Можна привітати"? —  запитують вони, натякаючи на можливе цікаве становище зірки.