4 вересня екс-дружина Віктора Павліка, Лариса Созаєва, оприлюднила оголені фото колишнього чоловіка на своїй Facebook-сторінці, а також заявила, що його нинішня дівчина Катерина Реп’яхова переслідує корисливі цілі у відносинах з Віктором Павліком. За словами Созаєвої, артист витрачає на кохану колосальні суми, в той час як для неї і їхнього сина грошей ніколи не було.

У свою чергу, Катерина Реп’яхова відповіла на звинувачення. Спочатку вона залишила коментар під публікацією Созаеєвої в Facebook. По-перше дівчина заявила, що вся історія, викладена Ларисою Созаєвою, заснована лише на словах колишнього водія Віктора Павліка і не відповідає дійсності.

“Я почну з того, що все, що тут є суцільна брехня. Вся інформація, яка викладена тут, надана колишнім водієм Віктора, який так само ображений на долю, з очевидних причин. Тому що він колишній!!!”.

Реп’яхова зазначила, що, будучи в шлюбі з Віктором, Лариса відпочивала два рази в рік, а після того, як він переїхав до нової коханої, Созаєва продовжувала просити Павліка купувати їй речі. Крім того, зі слів Реп’яховой, музикант регулярно перераховує їм гроші на продукти.

“Ви, Лариса відпочивали влітку закордоном, взимку на лижах. Ви, Лариса при мені просили свого колишнього чоловіка купити то годинник, то куртку (і це нормально). Ви, Лариса просили чоловіка купити новий айфон, на той момент, коли він вже пішов з дому. Я свідок того, як Віктор регулярно висилає гроші на продукти. Тисячами. і так було всі 4 роки. Невже не можна знайти гроші і на Макдональдс? Мені здається, вам пора перестати перекладати відповідальність за власне життя на когось іншого “, – пише Катерина.

Дівчина також повідомила, що ніякого боргу розміром в 30 тисяч у неї не було. Більш того, відвідувати дорогі салони краси та подорожувати вона собі дозволяла ще до відносин з Павліком.