Співачку в останні миті життя оточували рідні та близькі.

Наташа два роки боролася з важким захворюванням – раком молочної залози. Вона померла в сіднейської лікарні Святого Вінсента в оточенні родини.

«Дуже сумно розповідати про те, що Наташа Стюарт померла. (…) Багато з нас приходили попрощатися з Таш в останні кілька днів, вона приймала нас з милістю і теплом, які завжди у неї були. Ми говорили про всіх чудових концертах, які відіграли разом. Потім ми заспівали для неї в останній раз. (…) Ми сумуємо за тобою і любимо тебе, Таш, спочивай з миром », – написав у своєму Instagram співак Девід Кемпбелл.

Страшний діагноз співачці поставили в липні 2018 року. Стюарт пройшла 20-тижневий курс хіміотерапії, після якого вирішила взяти участь в шоу “Голос”.

“Я відчувала, що дуже важливо вийти на сцену, тому що я не бачила подібних мені жінок по телевізору. Тих, хто проходить лікування, але не відмовляється від своєї мрії”, – говорила Наташа рік тому в інтерв’ю.

В результаті Стюарт з’явилася в шоу в хустці, який приховував наслідки хіміотерапії. Співачка запам’яталася глядачам не лише вокальними даними, але і неймовірною силою духу.

Ведуча австралійського “Голоси” Соня Крюгер висловила родичам Стюарт співчуття. “Наташа була провідною зіркою, з чиєї красі, таланту і захопленості ми будемо сумувати”, – написала телеведуча у Twitter.

До участі в шоу Наташа займалася вокальної кар’єрою близько 20 років. Вона випустила сольний альбом, а також була бек-вокалісткою у багатьох відомих артистів.

Крім цього кілька годин тому на сторінки співачки в інстаграм з’явилася прощальна публікация:

“” «Надія» – річ з пір’ям –
Це сидить в душі –
І співає мелодію без слів –
І ніколи не зупиняється – взагалі – “- Вірш Емілі Дікінсон •

Цей твір було створено спеціально для Наташі художником Деном Маршем. Незадовго до її смерті вона хотіла, щоб Ден зробив татуювання на її руці. Хоча це було неможливо, він зміг представити це Таш за день до того, як вона пішла від нас.

І вона попросила поділитися нею зі своїм співтовариством разом з цим віршем Емілі Дікінсона, яке надихало Таш протягом усього її життя. “- йдеться в публікації.