Відома британська діджей Люсі Стоун наклала на себе руки. 38-річна зірка не змогла пережити розрив стосунків з коханим Андре, з яким вона зустрічалася п’ять років. Люсі не бачила сенсу жити далі. Вона зважилася на відчайдушний крок – вистрибнула з балкона 14 поверху в Лондоні.

Трагедія сталася ще 4 вересня. Але тільки зараз стали відомі подробиці. Тіло дівчини довго залишалося непізнаним. Її ідентифікували за численними татуюваннями. Як пише видання The Sun, Люсі болісно переживала розрив. В день трагедії вона взяла лікарняний. Вона була в пригніченому настрої і навіть відправила рідним повідомлення WhatsApp, в якому натякала на суїцид. Врятувати дівчину не вдалося.

Нагадаємо, Люсі Стоун була культовим британським діджеєм. Популярність їй принесли виступи в знаменитому лондонському клубі Ministry of Sound. Також вона виступала на найгучніших заходах по всьому світу.

Нагадаємо, у себе вдома в Лос-Анджелесі було знайдено мертвим американський актор Стен Кірш. Йому був 51 рік. Тіло знайшла дружина Стена Крістін Грін. Як повідомляє TMZ, Кірш наклав на себе руки, повісившись у ванній.