Як стало відомо, Сергій Притула відверто зізнався, як його будинку називає його дружина.

Так, таку відверту заяву Притула зробив в одному з ефірів своєї програми на “Новому каналі”. Ведучий розповів, що не шанувальник “мімішності” у відносинах. Однак про одне з “пискливих” звернень до нього від дружини Сергій Притула все ж розповів:

“Коли я роблю якісь правильні речі і вони покращують життя моєї сім’ї, приходжу потім додому, а мене дружина зустрічає на порозі і говорить: прийшла моя Вумная Вутка “.

При тому, що така розповідь дуже розсмішила публіку і вона це сприйняла це позитивно.

Почувши таке, присутні в студії розсміялися. Варто сказати, що це не перший шлюб Сергія Притули. Він був одружений двічі. Від першого шлюбу у нього залишився син Дмитро. Другого разу шоу-мен одружився з Катериною Сопельник. Вона родом з Донецька. Пара зараз виховує доньку Соломію.

Раніше повідомлялося, що шоумен Сергій Притула, який балотується до Верховної Ради, розповів про непрості стосунки з сином від першого шлюбу 11-річним Дмитром.

Про це він зізнався в інтерв’ю Маші Єфросиніної, яке з’явилося на YouTube.

«Коли Дмитро був в молодших класах, я наробив багато помилок. Занадто багато від нього хотів. Щоб він був ідеальним бійцем, ідеальним сином. Я піднімав руку на малого, поки мені не вправили мізки », – зізнався Притула.