Сьомого травня в Махачкалі сталася справжня трагедія: ведуча телеканалу «MTV-Столиця» двічі потрапила в ДТП, після чого померла від отриманих травм. Про це пише "Старх".

Спочатку Таміллу Абдулаєву збили на одній з доріг столиці Дагестану. Лікарі швидкої допомоги, які прибули на місце ДТП, спробували врятувати зірку, але в їх машину врізався інший транспортний засіб. Після двох аварій Тамілла померла, так і не прийшовши до тями.

Зараз співробітники правоохоронних служб проводять розслідування у справі, щоб встановити імена всіх винних. Зірки Дагестану вже поспішили висловити співчуття всім близьким Тамілли, зазначивши, що вона була справжнім професіоналом своєї справи.

«Ще тиждень тому у мене з нею був чудовий ефір: позитивний, веселий. А сьогодні дізнаюся, що її з нами більше немає. Мурашки по шкірі. Не можу повірити і прийняти. Така молода, щира, красива, життєрадісна. Чому так рано? Не дарма кажуть, що у Всевишнього на нас свої плани», – поділилася емоціями співачка Ірина Алішіхова.

А ось журналістка і композитор Соня Муртазалієва впевнена, що аварія сталася через лихача на дорозі. «Хтось поспішав і мчав по дорозі так, що встиг знести чуже життя. Дороги Махачкали – це мінне поле. Декому ваші гоночні понти коштували життя», – заявила Муртазалієва.

За повідомленнями очевидців, Абдулаєва перебувала у свідомості після першої аварії. Однак зіткнення машини швидкої допомоги з іншим автомобілем обернулося для телеведучої новими травмами, які і стали смертельними.

Тамілла кілька років працювала шеф-редактором на телеканалі «MTV-столиця». Вона вела програми «Медичний вісник» і «Формула успіху», а також викладала на факультеті радіожурналістики в інформаційному агентстві «Росія сьогодні».

Колеги і шанувальники Абдулаєвої вже висловили надію на те, що справу про трагічну смерть ведучої буде ретельно розслідувано. Однак офіційних коментарів з приводу ДТП поки не з'явилося.