Помер учасник команди КВН «Хлопці з Баку» Рауф Аскеров. Про його смерть повідомив в Facebook актор і учасник цієї ж команди Вадо Коровін. Він же розповів азербайджанському виданню Trend Life про подробиці того, що сталося.

«Рауф помер в травні, але я тільки сьогодні дізнався від мого друга з США. Через пандемію коронавіруса навіть не змогли його гідно поховати. Рауф був дуже чудовий, добрий, чесний, щедрий, талановитий і сонячний», – сказав Коровін. Відзначається, що причиною смерті Аскерова став інсульт.

«Хлопці з Баку» – азербайджанська команда КВН, створена в 1988 році. Колектив став чемпіоном сезону 1992 року, володарем Літнього кубка 1995 року, переможцем турніру десяти кращих команд клубів 2000 року (чемпіоном XX століття).

«Хлопці з Баку» брали участь в офіційних іграх з 1991 по 2000 рік. У команді грав російський теле- і кінопродюсер Тимур Вайнштейн.

Нагадаємо, відомий радянський і російський актор Михайло Кокшенов помер у віці 83 років. Про його смерть повідомила поетеса Любов Воропаєва у фейсбуці.