Популярний український виконавець Макс Барських потрапив в ДТП.  Аварія сталася в середу, 8 травня, в Лос-Анджелесі.

Про це повідомив сам артист на своїй сторінці в Instagram.  Він показав фото розбитого авто і зізнався, що "знаходився на межі".

"Я забуваю цінувати кожен момент свого життя. Сьогодні, перебуваючи на межі, я зрозумів як це важливо. Будьте уважні, і цінуєте все що маєте і всіх хто навколо. Обов'язково пристібайтеся – це врятує ваше життя!", – написав він.

Артист показав фото, на якому видно неабияк «пом'яту» чорну машину.  Після такого кадру у фанатів тут же напрошується питання – як себе почуває їх кумир?

У коментарях до посту передплатники просять свого улюбленця берегти себе і радіють тому, що він не постраждав:

«Слава Богу, що Ви живі …», «Кошмар!  Добре, що з тобою все в порядку !!! »,« Тільки опинившись на межі … ми починаємо цінувати життя.  Бережи себе! »,« Шевролет шкода але життя дорожче це тільки шматок заліза »,« Жесть !!!  Рада, що все добре.  Ангел-хранитель з тобою »- пишуть фоловерів.

На щастя, зі співаком все в порядку.  Він заспокоїв шанувальників, зазначивши, що з ним все добре і попросивши шанувальників не переживати.  Також Макс додав, що він зрозумів, чому ця ситуація трапилася, і вважає цей життєвий урок засвоєним.  Так що, ймовірно, в майбутньому подібного з ним уже не відбудеться.