Дочка актриси Анастасії Заворотнюк, яка проходить лікування в одному з реабілітаційних центрів на Рубльовці, Анна розмістила в Instagram нову фотографію. На кадрі дівчина стоїть на тлі цегляної стіни.

За традицією Анна Заворотнюк закрила свій пост від коментарів, тому що знає, що зараз до неї набіжить народ з вимогою розповісти, що там у Заворотнюк. Крім того, вона ніяк не підписала знімок.

Додамо, що з моменту останнього поста дівчини пройшло майже два тижні. Останнім часом Анна Заворотнюк дуже рідко публікує в соцмережах нові знімки, прекрасно розуміючи, що до неї прикута підвищена увага з боку журналістів.

Не так давно Анна Заворотнюк опублікувала пост, в якому повідомила, що буде сама вести сторінку своєї матері в соцмережах. Їй набрид потік брехливої ​​інформації про матусю, яку акули пера мало вже не поховали.

Нещодавно стало відомо, що вартість лікування Анастасії Заворотнюк в престижному реабілітаційному центрі на Рубльовці обходиться сім’ї в суму близько ста тисяч рублів в день. Втім, у рідних актриси є гроші, щоб оплачувати реабілітацію. За фінансовою допомогою вони не зверталися.