Журналісти зуміли розговорити людину з оточення Анастасії Заворотнюк. Він розповів про те, як чоловік зірки серіалу “Моя прекрасна няня” потрапив у неприємності з поліцейськими.

Днями стало відомо, що незадовго до госпіталізації Анастасія Заворотнюк подарувала матері Валентині Борисівні дорогу іномарку. У жінки є і ще одна машина. Згідно з даними парковки, цим автомобілем користувалися і Анастасія Заворотнюк, і її чоловік, прославлений фігурист Петро Чернишов.

З грудня 2018 року матері актриси було виписано 22 штрафи: за перевищення швидкості, неправильне паркування і неувагу до дорожніх знаків. Причому 11 з них, отримані з травня по липень 2019 року, все ще не сплачені. А 13 липня водійка примудрилася потрапити до  поліцейських чотири рази поспіль – машину зупиняли за перевищення швидкісного режиму.

Можливо, на це є серйозна причина. Якраз приблизно в середині липня Анастасія повернулася в Росію після лікування за кордоном. Як стверджує знайома з ситуацією людина, Петро сам займався пошуком лікарів. Журналісти сайту “Комсомольская правда” зробили висновок, що молодий чоловік зірки міг бути за кермом автомобіля в той нещасливий день.

“І їздив, і консультувався, і вибирав довго. Зрозуміло, що переживав, тому не дивно, що десь міг і перевищити швидкість. Це такі дрібниці, коли мова йде про здоров’я близької людини! Водій він дуже акуратний ще з Америки, там з порушеннями строго “, – розповів співрозмовник, близький до родини Анастасії Заворотнюк. За його словами, Валентина Борисівна за кермо майже не сідає, а штрафи тим більше “не її історія”.

Інформатор вважав за краще не представлятися. Виявляється, з друзями, які хоч якось висловлюються на тему захворювання артистки, сім’я припиняє спілкування.