Українська співачка Ані Лорак, яка живе й працює в Росії, розбурхала мережу новим фото. На ньому вона позувала в короткому білому топі.

Так, шанувальники артистки зазначили, що її обличчя змінилося і стало “пластмасовим”. Світлину зірка розмістила на своїй сторінці в Instagram.

“Чому обличчя знову пластмасове? Припиніть псувати її цією жахливою ​​ретушшю”, “Чим старша жінка, тим менше на ній одягу”, “Пензлик засуньте в її надувний рот! Гидко дивитися”, “Мені взагалі не подобається”, “Мало на себе схожа “,” Це не Лорак “,” Як відчайдушно робить себе 20-річної “, – пишуть в мережі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

В предвкушении встречи с вами! #kazakhstan #almaty #nursultan#thebestshow

Допис, поширений АНИ ЛОРАК (@anilorak)

Нагадаємо, що нещодавно Лорак запідозрили у другій вагітності. Шанувальники побачили на її знімках живіт і почали активно обговорювати цю тему.

Також Ані Лорак розлучилася з чоловіком Муратом Налчаджиоглу, з яким прожила майже 10 років у шлюбі.Причиною розриву стосунків стала зрада Мурата, яка потрапила на відео, з молодою моделлю Яною Бєляєвою.

Інформація про те, що співачка вирішила розлучитися, з’явилася у жовтні 2018 року . Позов до суду був поданий 4 грудня 2018 року, а перше засідання відбулося 24 грудня. 31 січня Ані Лорак офіційно розлучилася з Налчаджиоглу.