На початку квітня зірки серіалів Нового каналу «Перші ластівки» і «Нова» Макс Самчик і Ангеліна Трандафілова, незважаючи на карантин, зіграли весілля. Цю подія актори приховали навіть від своїх родичів. А в РАГСі молодята були тільки вдвох.

– Після розпису ми заїхали на хвилинку до батьків, подякували їм за все, а вони нас привітали, – розповів Максим. – Рідні прекрасно відреагували на нашу новина, за що ми їм дуже вдячні. Не образилися, що ми не покликали на весілля і не розповіли про свої плани заздалегідь. Потім поїхали до моєї сестри Наталії з чоловіком Олексієм. Оскільки вдома у них немовля, мій племінник Ерік, ми до них, звичайно, в квартиру не заходили.

Сестра Макса живе на першому поверсі, тому молодята розділити радість з рідними за келихом шампанського.

– Ми стояли на вулиці удвох, не порушуючи режиму карантину, – каже Самчик. – З нас – шампанське, з них – келихи. Так що сестра з чоловіком привітали нас з балкона!

– Звичайно, я зовсім не так уявляла своє весілля, – зізналася Ангеліна. – Після церемонії Макс подарував мені 101 троянду. Ми поїхали до його батьків, а моїм надіслали відео, яке зняли під час розпису. Розуміємо, що зараз не до гулянь. Тому залишаємося вдома і продовжуємо дотримуватися режиму самоізоляції.