7-річна російська співачка Віра Брежнєва з трудом викроює час для сім’ї через щільний графік та постійні гастролі. Новорічні канікули найкраще підходять для цих цілей.

Артистка поділилася в “сторіз” Instagram кадрами сімейної ідилії.

“Коли концерти кожен день в різних містах і раптом видається такий час з сім’єю… Безцінно”, – підписала один з кадрів співачка.

10-річна дочка Брежнєвої, Сара, припала до плеча матері. Тут же на знімку видно чоловічу руку, що лежить прямо на грудях артистки. По всій видимості, рука належить її чоловікові продюсерові Костянтину Меладзе. Дещо дивний жест, враховуючи, що зовсім поруч знаходиться його падчерка.

Нагадаємо, сімейну ідилію Брежнєвої сколихнули чутки про роман Меладзе з гарячою солісткою “ВІА Гри” Ерікою Герцег. Всю осінь у мережі активно обговорювали можливий розлад у відносинах Брежнєвої та її чоловіка. Зокрема, особливо уважні до дрібниць шанувальники помітили відсутність обручки на руці Віри, а також зникнення з її соцмереж спільних фото з чоловіком. Сама Брежнєва не раз натякала фанатам, що не варто лізти в її особисте життя.