Помер Володимир Чуприков, актор театру і кіно, найбільш відомий за ролями у фільмах «Гагарін. Перший в космосі »,« Кохання-зітхання 2 »і« Повернення Мухтара ». Як повідомляється в неділю, 20 вересня, на офіційному сайті Російського академічного молодіжного театру, артист помер на 57-му році життя.

– Учора, 19 вересня, пішов з життя Володимир Чуприков, що служив в нашому академічному театрі з 1988 по 2000 роки. Приносимо свої співчуття рідним і близьким актора, – йдеться в заяві.

Попередньою причиною смерті російського актора Володимира Чуприкова була названа зупинка серця.

Про це на сторінці в Facebook повідомила його дружина Наталя.

«Володя помер у себе в селі (на дачі) в Іванівській області. Попередня причина смерті – зупинка серця. Я поки в Москві. Вранці виїжджаю до нього », – написала вона.

У 1988 році Володимир Чуприков закінчив студію при Центральному дитячому театрі, відразу після цього артиста прийняли в трупу РАМТа. Він зіграв ролі в «Бані», «Димці-невидимці», «Сні з продовженням», а також в легендарній «Пастка № 46». Популярність артист отримав після зйомок у фільмах і серіалах «Повернення Мухтара», «Кулагін і партнери», «Сталін. Live »,« Татусеві дочки »,« Кохання-зітхання 2 »,« Гагарін. Перший в космосі ».