У вересні Веселині виповнилося 9 років

Сергій та Сніжана Бабкіни — відмінний приклад веселої і люблячої сім’ї. Зовсім недавно вони втретє стали батьками, що не завадило їм за кілька місяців усім сімейством, включаючи малюка Єлисея, відправитися на відпочинок. Набравшись сонця і позитиву на мальовничій Сардинії, Бабкіни повернулися до звичайного повсякденного життя, а старші діти відправилися в школу.

У вересні дочка артистів Веселина також відзначає день народження — 7 числа дівчинці виповнилося дев’ять років. Люблячі батьки влаштували їй яскраве і веселе свято з друзями на відкритому повітрі, а також зворушливо привітали малечу в соцмережах.

Так, музикант опублікував фото именинниці, яка для свята вибрала барвисту смугасту футболку і чорну “спідницю балерини”, доповнюють образ кросівки і два милих хвостики на голові. Веселина тримає в руках набір барвистих надувних кульок самих різних форм і кольорів — так, один з них яскраво-рожевий у вигляді цифри “9”.

“Моя ідеальна жінка. Моя ідеальна мати моїх ідеальних онуків. Моя ідеальна Планета, з ідеальним кліматом і ландшафтом. Обожнюю цей світ Ти чудова, чарівна, неперевершена Поруч з тобою я таю як лід. Я стаю слабким і беззахисним, і мені це так подобається. Тобі вже 9 років любов моя. Я не знаю, чесно кажучи, як це сталося. Невже я щось упустив? Начебто немає. Кожну секунду пам’ятаю. Час так стрімко. Але я завжди поруч – був, є і буду” – зворушливо звернувся до дочки Бабкін.

Звичайно ж, мама Сніжана теж не залишила дівчинку без теплих слів. Вона виклала схожий знімок з Веселиною і кульками.

“Моя Любов!!! Моя копія. Обожнюю!” – написала артистка.