Як повідомляють західні ЗМІ, 33-річна зірка серіалу “Хор” Ная Рівера пропала безвісти.

Разом зі своїм чотирирічним сином Джозі вчора близько години дня вона орендувала човен, щоб відправитися на прогулянку по озеру Піру в Національному лісі Лос-Падрес, штат Каліфорнія. Однак через три години хлопчик був знайдений в човні один.

Відразу ж після того, як про зникнення актриси були повідомлені посадові особи, почалися її пошуки – до них підключили команду водолазів, вертольоти і безпілотники.

Син зірки сказав представникам правопорядку, що вони з мамою вирушили купатися, але в човен вона так і не повернулася. У човні хлопчика знайшли в рятувальному жилеті.

Автомобіль актриси був знайдений на стоянці з її сумкою всередині нього. Як повідомляють журналісти NBC, в департаменті шерифа округу Вентура вважають, що вона імовірно мертва.

Поки з невідомих причин виплисти вона не змогла і потонула. Хлопчика одного сплячого в човні через кілька годин виявили рятувальники. Дитина зараз перебуває під опікою родичів актриси. Її тіло ще не знайдено.

Ная Рівера стала відома завдяки серіалу “Хор”, в якому вона зіграла черлідершу Сантану Лопес. Причому спочатку її персонаж був далеко не центральним, але з часом її героїня стала однією з ключових.

Сина Рівера народила від актора Райана Дорсі, з яким розлучилася два роки тому.