Українська співачка Яна Соломко побувала на заході і сфотографувалася з Віталієм Козловським.

Днями Яна Соломко з’явилася на відкритті шоурума дизайнера Варди на київському Подолі. Незважаючи на те, що недавно з’явилася новина про її розлучення з бізнесменом Олегом Солодухова, артистка виглядала приголомшливо.

Для виходу в світ Яна Соломко вибрала мішкуваті штани пудровий блакитного колір з масивним ременем і водолазку чорного кольору.

«Дорога Варда, вітаю тебе з відкриттям магазину в моєму рідному Києві. Ти красуня і розумниця », – написала Яна Соломко в Instagram.

Шанувальники української виконавиці не могли проігнорувати той факт, що на кількох фотографіях вона засвітилася з відомим холостяком Віталієм Козловським, який недавно заговорив про своїх дітей.

«Яночка, а ви не думали про дует з Віталіком? Це було б круто»,« Подивилася на фото, і привиділося що ви з Настею Заворотнюк. Схоже зовні трохи. Але приєднуюся до привітань, бажаю відмінних результатів »,« Яночка, ви прекрасні, не звертайте уваги на негатив! Ти велика молодець!»,« Приймайте і від мене привітання, вона дійсно гідна тільки найкращого »- коментують шанувальники.