Після декількох років боротьби з раком помер 21-річний син співака Віктора Павліка – Павло Павлік. Про це повідомила на своїй Facebook-сторінці мама хлопця, Лора Созаева.

“Забрав Господь мого ангела!”, – написала убита горем жінка.

Про хворобу Павла стало відомо в жовтні 2018-го. Тоді Віктор оголосив збір коштів на лікування спадкоємця за кордоном. Йшлося про суму в 200 тисяч доларів, яку шанувальникам швидко вдалося зібрати. Пізніше з’ясувалося, що за лікування Павла взялися українські лікарі.

У червні поточного року з’явилася новина про те, що Павло відмовився від лікування деякими препаратами, щоб відновити імунітет і почати самому брати участь у знищенні хвороби. Павло також повідомив, що не вважає альтернативну медицину можливою ​​для себе. Спадкоємець артиста заявив, що вважає подібні види лікування “способом заробити більше грошей на стражданнях інших”.

У той же час в соцмережах розгорівся між екс-дружиною Віктора Павліка Лорою Созаевою і його новою дружиною Катериною Репяховою скандал. Молода дружина артиста заявила, що його екс-дружина пригрозила їй судом за те, що вона розповіла, як виконавець піклується про хворого сина. У відповідь Созаева написала емоційний пост, в якому заявила, що Репяхова “планомірно знищує” “її з сином і” робить все, щоб вони постраждали “”. Зокрема, виносить на публіку всю особисту інформацію, якою з нею ділиться артист. Через кілька днів Репяхова вибачилася перед Созаевою і Павлом.

Павло – син Павліка від третього шлюбу. У артиста також є син Олександр від першого шлюбу і дочка Христина від другого шлюбу. У 2020 році Віктор Павлік одружився в четвертий раз – на своєму концертному директорові Катерині Репяховій.