Анна Різатдінова розповіла, що її синові Ромі зараз рік і 10 місяців і що його забезпечує батько. За її словами, на життя в місяць їм потрібно приблизно 3 тисячі доларів. Заробляє вона майстер-класами, в основному за кордоном. Після участі в “Танцях із зірками” вона задумалася про відкриття своєї школи.

В інтерв’ю Маші Єфросиніної вона розповіла, що познайомилася з Олександром Онищенком ще коли займалася професійним спортом зі спортивної лінії – він сформував збірну з кінного спорту. Зав’язалося листування в соціальних мережах, потім вони почали зустрічатися. За словами Різатдінової, вона довго думала, адже у них різниця в 24 роки, а у Олександра була не дуже гарна репутація. Але вона сказала, що відкрила його з іншого боку.

За її словами, батько її вибір не підтримав, він не знав про стосунки до останнього. Мама підтримала. А ось багато подруг засуджували, підходили і запитували: “Ти що, справді, з ним ?!” Деякі говорили, що Анна вступила у стосунки через гроші.

– За що можна полюбити Онищенко, у якого репутація абсолютного гуляки? – запитала Маша Єфросиніна.

– Він ставився до мене, як до справжнього діаманту, дуже щиро. Дуже шкода, що у мене не вийшло, але я не шкодую.

Також вона сказала, що Онищенко в якийсь момент зрозумів, що заважає їй, і у неї тільки зайві проблеми, тому відпустив. І що про причини вона дізналася з інтерв’ю.

“Ми не разом з нового року, з січня. З мого боку любов ще не закінчилася, просто так само не натиснеш кнопку off. Я навіть відписалася в Instagram. З сином він спілкується, ми спілкуємося, але у кожного свій простір, наші дороги розійшлися