Олена зазначила, що їй дуже пощастило

П’ятий ефір шоу Танці з зірками відбувся 22 вересня і вийшов дуже емоційним, адже темою вечора став “Рік, який змінив життя”. Учасники ділилися з глядачами зворушливими, веселими і сумними спогадами і вражали суддів яскравими постановками. Олена Шоптенко та її партнер Олексій Яровенко присвятили свою Чорнобильській трагедії.

Гучний серіал “Чорнобиль” від HBO спонукав актора на спогади – після вибуху на атомній енергостанції у його бабусі й тьоті виявили рак, остання померла від хвороби.

Свій емоційний фрістайл Олексій та Олена присвятили всім, хто вижив після Чорнобильської аварії і брав участь у ліквідації її наслідків.

На своїй сторінці в Intagram Шоптенко поділилася фото та емоціями від виступу і зворушливо звернулася до свого партнера, пообіцявши завжди підтримувати його.

“Ще один танець ми станцювали завдяки вам. Спасибі вам за це. Складний танець, складна тема, складні почуття і емоції. П’ятий ефір, п’ять тижнів ми працюємо, намагаємося. У нас не все виходить, ми нервуємо і втомлюємося. Але найголовніше, що я хотіла б сказати сьогодні, що мені дуже пощастило з партнером. Хто б там що не говорив. @jaravienka я хочу щоб ти запам’ятав одну дуже важливу істину – в танцях головне слухати тільки музику. І нічого більше. Я завжди тебе підтримаю, хоч частіше в танцях ти підтримуєш мене. Дякую тобі за ці емоції, спасибі за те, що ти робиш і за те, як ти стараєшся. Ми сподіваємося, що вам сподобалося і ви підтримаєте нас”, – написала танцівниця.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Ещё один танец мы станцевали благодаря вам. Спасибо вам за это. ⠀ Сложный танец, сложная тема, сложные чувства и эмоции. ⠀ Пятый эфир, пять недель мы трудимся, стараемся. У нас не все получается, мы нервничаем и устаём. ⠀ Но самое главное, что я хотела бы сказать сегодня, что мне очень повезло с партнером. Кто бы там что ни говорил. ⠀⠀ @jaravienka я хочу чтобы ты запомнил одну очень важную истину – в танцах главное слушать только музыку. И ничего больше. Я всегда тебя поддержу, хоть чаще в танцах ты поддерживаешь меня 😂⠀ Спасибо тебе за эти эмоции, спасибо за то, что ты делаешь и за то, как ты стараешься.⠀ ⠀ Мы надеемся, что вам понравилось и вы поддержите нас отправляя номер 05 на 7914!⠀

Допис, поширений ALENA SHOPTENKO (@alena_shoptenko)

Фолловери поспішили поділитися своїми враженнями і залишили парі слова підтримки.