Колишній колега президента України Євген Кошовий розповів про те, як Володимир Зеленський змінився після його обрання на пост голови держави

Кошовий і Зеленський дружать вже більше 15 років, протягом яких вони підтримували тісний зв’язок як на роботі, так і поза нею. Кошовий зізнався, що це не змінилося і після перемоги Зеленського на виборах. Про це зірка «Кварталу 95» розповіла в програмі «ЖВЛ».

«Я дружу зі своїм другом, як і до цього дружив. 15 років не морочився, яка посада. Зараз менше спілкуємося, тому що у нього і без нас справ вистачає», – розповів артист.

При цьому він визнав, що посада голови держави помітно змінила його давнього друга.

«Ну як змінився, він трошки стомився, мені здається. По голосу чути, що він хоче здаватися бадьорим. Складно, але він знав, куди йшов», – зазначив Кошовий.

Він також зізнався, що сам не бачить себе в політиці і поділився своїми думками про нове місце роботи Зеленського. Кошовий заявив, що інтер’єр Офісу Президента йому зовсім не сподобався і пояснив, чому.

«Я прийшов до Офісу Президента вперше після інавгурації. Я побачив, що там відбувається, я маю на увазі в коридорах, килими все…СРСР…Тому я остаточно вирішив, що мені нема чого там робити. Просто буду ходити туди на екскурсії і все», – підсумував артист.