Актор студії “Квартал 95” Євген Кошовий продовжує спілкуватися з Володимиром Зеленським після його президентства, проте, не так часто, як раніше. Глава держави змінився за час роботи на головній посаді в Україні, трішки втомився, але намагається залишатись бадьорим.

Дружба Кошового і Зеленського триває понад 15 років, тому навіть зараз вони підтримують теплі стосунки, розповів актор-кварталівець у програмі “ЖВЛ”.

“Я дружу зі своїм другом, як і до цього дружив. 15 років не морочився, яка посада. Зараз менше спілкуємося, тому що в нього і без нас справ вистачає”, – сказав він.

Великий обсяг та важливість роботи на посаді президента України дещо змінили Зеленського.

“Ну як змінився, він трошки притомився, мені здається. По голосу чутно, що він хоче здаватися бадьорим. Складно, але він знав, куди йшов,”– додав Кошовий.

Попри це, сам актор “95 Кварталу” не має бажання йти у політику та розкритикував інтер’єр Офісу Президента.

“Я прийшов до Офісу Президента вперше після інавгурації. Я побачив, що там відбувається, я маю на увазі в коридорах, килими все.. СРСР.. Тому я остаточно вирішив, що мені немає чого там робити. Просто ходитиму туди на екскурсії і все”, – підсумував Кошовий.

Зауважимо, попри президенство Володимир Зеленський взяв участь у виступі “95 Кварталу” на закритій частині форумі YES у Києві. Глава держави вперше вийшов на сцену разом з актором Юрієм Великим, який його пародіює.

Раніше подруга Зеленського, учасниця “Кварталу 95”, Олена Кравець у своєму Інстаграмі присвятила зворушливий пост самому обміну полоненими і подякувала президенту за те, що саме завдяки йому цей обмін став можливим.

“Дорогий мій Зе! Це фото увійде в історію, як і сьогоднішній день. Я рідко буваю тут і щось пишу, але сьогодні не можу стримати сліз і емоцій … Хочу подякувати тобі – як мама, дружина, дочка і жінка – за сьогоднішній день і вечір! Дякую за ці сльози і за те, що їх не хочеться стримувати, бо хоч вони і болючі, але головне, що від щастя! і знай, що б не говорили, ні пророкували і як би не коментували те , що відбулося сьогодні – це велика історична подія …

Ви всі герої і справжні мужики! всі до єдиного! всі, хто повернувся і хто повертав, хто чекав і хто вірив. І те, як ви обіймалися і з якою гідністю ці хлопці сходили з трапа навіть на милицях, говорить саме за себе- і про людяність влади, до якої ми не звикли, і про силу духу наших людей, і про віру в те, що все буде добре, потрібно тільки дуже хотіти і нічого не боятися! Гордості моїй немає меж, бос. Пишаюся, що знаю тебе. Знімаю капелюха і поцілую при зустрічі, так само міцно, як ці матері своїх героїв “, – написала Кравець.