Напередодні Ані Лорак поділалась в своєму мікроблозі новим фото.

У кадрі артистка позує з гладко зачесаним волоссям, в облягаючих джинсах, білій майці і кросівках. Доповнили образ сонцезахисні окуляри. Вона зізналася, що на цей момент полетіла в США, в Лос-Анджелес.

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

LA

Публикация от Ани Лорак (@anilorak)

 

 

 

Шанувальники невимовно зраділи поверненню улюбленої співачки.

 "Невже нова фотографія! Як же ми за вами скучили!", "Лораківці, радіємо!", "Ураа, нудьгували за вашими публікаціями!", – зраділи віддані фанати.

Також заінтригував коментар до посту популярного весільного агентства, яке займається оформленням розкішних і дорогих урочистостей в США: "Приємно було познайомитися дякую за гарний вечір, сподіваюся скоро побачимося. Артему і дівчаткам привіт! Інна". Не можна виключати, що Ані планує нове весілля незабаром.

Нагадаємо, нещодавно Ані Лорак повністю зникла з соціальних мереж. За останній тиждень в її Instagram-акаунті не з'явилося жодної нової публікації. Співачка також перестала викладати «Сторіз», хоча раніше любила демонструвати фанатам закулісне життя і просто домашні будні. Багато шанувальників запідозрили зірку в вагітності. Тим більше, що недавно вона показала фото, на якому видно округлий животик. Лорак плітки ніяк не коментувала. Вона лише писала неоднозначні пости, в яких натякала на зміни в особистому житті.